HAKKIMIZDA 


NEON, 1992 yılından itibaren endüstriyel tesisler ve özellikle enerji sektöründe EPC dahil sürdürebilir çözümler sunan bir taahhüt firmasıdır ve Türkiye ticaret kanunları ’çerçevesinde bir anonim şirketi olarak kurulmuştur.


NEON, enerji üretimi tesisleri, gaz-su boru hatları, hastane ve diğer üstyapı inşaatların 25 yıla aşkın EPC ve anahtar teslimi yapımı konusundaki tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Toplam 3 GW üzere enerji üretimi tesisleri yapım tecrübesi ve 1000 KM üzeri Su ve Gaz boru hattı (pompa istasyonları ve depolama tankları dahil) uluslararası yapım tecrübesi ile endüstriyel tesisleri taahhüt sektöründe tecrübeli ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.  


NEON SOLAR, NEON Teknik İnşaat AŞ nin Güneş enerjisi sistemleri konusunda uzmanlaşmış özel nitelikli şirketidir. NEON SOLAR Elektrik üretimi ve iletimi projelerinde edinilen 3 GW üzeri tecrübelerini Güneş enerjisi sistemlerinin EPC yapımına taşımaktadır. NEON SOLAR yetkin ve eğitimli teknik ekip ve üst klasman çözüm ortakları ile, verimlilik, dayanıklılık, estetik ve yenilikçi çözümler sunmaya hedeflemektedir. Hizmet portföyü endüstriyel arazi tipi-yüzer enerji santrallerinden kamu, ticari ve konut çatı tipi elektrik üretim sistemlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. 

hakkimizda
1

HEDEFLERİMİZ


İnsana, topluma ve ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmak. Mühendislik ilkelerin kalitesinden taviz vermeden müşterilere en verimli, dakik, adil ve eksiksiz hizmet sunmak; Sürekli yüksek katma değer yaratabilmek, çalışanlara gelecek vaat etmek ve edinilen katma değerler den yararlandırmak; Şirketin uzmanlığını, kabiliyetlerini ve çalışanların bilgi kalitesini sürekli arttırmak; Mühendislik ve endüstriyel uygulamaların tüm süreçlerinde kullanılan araç, yöntem, tekniklerin iyileştirilmesi, hız ve verimliliğin artırılması; Çağdaş yönetim modelleri uygulanması ve çalışanların kazanç ve kayıpların paydaşı hale gelmelerini sağlamak; Güvenli kalma odaklı ve çevre sağlığı açısından uygulanabilir faaliyetler sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefler iş stratejilerimizin merkezindedir.

MİSYONUMUZ 


Enerji başta olmak üzere rekabetçi fark yaratabileceğimiz teknolojik alanlarda yüksek mühendislik katma değerli, dayanıklı, istikrarlı çözümler sunarak hizmet vermek ve çalışılan alanlarda sürdürülebilir pozitif ivmeli ilerleme sağlamaktır.  

 

VİZYONUMUZ


Hedeflediğimiz pazarlarda ve işverenler nezdinde kalite, itibar, istikrar ve güven açısından ilk tercih edilen partner olmaktır.

Floating Solar
MIT-PPA-1_0

KALİTE ve EHS POLİTİKALARIMIZ 


Kalite Yönetim Sistemimiz müşterilerimizin sürekli ve eksiksiz olarak sipariş ettikleri kaliteyi almayı garanti eder. Yürürlükteki  "İyileştirme Faaliyetleri sistematiği” sayesinde müşterilerin geri bildirimleri sürekli takip edilmekte ve tüm çalışanların tecrübelerinin şirket süreçlerine ve kültürüne dahil olması sağlanmaktadır. 


NEON SOLAR olarak hedefimiz; operasyonlarımızı bulunduğu tüm bölgelerde, insana, topluma, yaşam tarzına ve çevreye “sıfır” zararla çalışmalar yürütmektir. Kaynaklarımızın emniyetli, etkin ve akılcı şekilde kullanılması; insanların ve çevrenin korunmasına ek olarak hem işimizin sürdürülebilirliği hem de şirket itibarımız için çok önemlidir. Bu sebeple, emniyet odaklı ve çevre sağlığı açısından uygulanabilir faaliyetler sürdürmeyi hedeflemekteyiz. İnsan sağlığına zarar verecek unsurların, mesleki yaralanma ve hastalıkların, çevre kirliliğinin önlenmesini önceliklerimizdendir.  NEON çalıştığı tüm projelerde Sağlık, Emniyet ve Çevre kapsamında tüm yasal kod ve standartlardan doğan yükümlülüklerinin yanısıra müşterinin özel taleplerine göre de çalışmayı taahhüt eder. 

SOLAR